sipka-small

Kompletní elektroinstalace pro byty, domy i haly, opravy elektro, připojení domácích spotřebičů

elektroinstalacePoskytujeme rozsáhlou nabídku eletroslužeb a servisních prací pro byty, menší sklady a administrativní budovy, průmyslové haly i budovy. Není problém zajistit realizaci (položení) elektrických kabelů včetně výkopových prací a elektrických rozvodů komplexně - od A-Z (po stavbě domu, pro bytové jednotky či celé domy) či dle individuálního výběru (například pouze pro jeden či dva pokoje). Rádi provedeme elekrikářské práce rovněž v rekreačních zařízeních, jako jsou chaty a chalupy.

Součástí našich služeb je také zapojení nových domácích elektrospotřebičů, jako jsou pračka, kotel, boiler, myčka, lednička či ekektrický sporák. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Nezapomínáme ani na opravy domácí elektroniky jako je LCD televize, monitory, DVD přehravače, reproduktory nebo hifi-věže. To vše nabízíme skutečně za rozumné ceny a při rychlém jednání s výhodnou slevou. Při výměně elektrospotřebiče zajistíme ekologicky šetrnou likvidaci.

Originální novinkou je možnost zapojení a efektivního propojení kvalitních reprosoustav, kdy je možno zabudovat reproduktory po celém bytě, či domě, včetně koupelny, stropu či méně obvyklých prostor.

rychlý kontakt

   +420-722-176-790
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Facebook
    kontaktní formulář