sipka-small

Revize hromosvodů a instalace hromosvodů od profesionálů

 Firma Vácha & Partners instaluje hromosvody, provádí revize hromosvodů. Vácha & Partners - hromosvody Praha a střední Čechy.

Moderní budovy obsahují mnoho kovových částí, jako například stavební ocel, ocelové výstuže v betonových konstrukcích, kovové okapy, okraje střech, parapety, mohou být použity kovová vodovodní potrubí a další prvky. Kov je rovněž obsažen například v televizních rozvodech, ve strukturované kabeláži sítí LAN, telefonních vedeních či ozdobných prvcích dveří.

Účel hromosvodů je často mylně vykládán. Mnoho lidí se domnívá, že hromosvody "přitahují" blesky. Není to tak docela pravda. Hlavní funkce hromosvodu je zamezit možným škodám, když blesk udeří v blízkosti místa vašeho domu, a to odvedením enormního množství elektrické energie cestou nejmenšího odporu do země.

Když dům není osazen účinným systémem hromosvodů, případně byla zanedbána revize hromosvodů a systém hromosvodů může být z toho důvodu poškozen, elektrický výboj, v případě úderu blesku, si může "najít snažší cestu" a vážně poškodit elektrická vedení či jiné kovové části domu, způsobit rozsáhlý požár a v neposlední řadě způsobit vážná zranění nebo smrt lidem, kteří se vyskytují v blízkosti rozvodu, který je bleskem poškozen.

Vácha & Partners nabízí

  • instalace hromosvodů
  • revize hromosvodů
  • hromosvody Praha a Střední čechy

Pokud se budova nachází na otevřeném a plochém prostranství, vždy raději vybudujte ochranný systém dlouhých hromosvodů. Hromosvody by měly být delší, než ostatní šířka objektu. Hlavním účelem hromosvodu je "poskytnout" blesku cestu menšího odporu, než ostatní kovové části Vašeho domu. Z toho důvodu je nutné nejen hromosvody na domě vybudovat, ale provádět i pravidelné revize hromosvodů.

Vácha & Partners dále nabízí také:

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem týkajícím se hromosvodů, případně dalších nabízených služeb

rychlý kontakt

   +420-722-176-790
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Facebook
    kontaktní formulář