sipka-small

Domovní telefony a domovní videotelefony

 Domovní telefony a domovní videotelefony nabízejí vyšší úroveň bezpečnosti pro vás i vaši rodinu. Tato zařízení umožňují komunikaci s ostatními v rámci domácnosti, ale rovněž vám přinese určitou úroveň pohodlí do Vaší domácnosti. Vácha & Partners nabízí široké spektrum domácích telefonů i domácích videotelefonů, včetně zařízení, která jsou například schopná monitorovat pokoj s dítětem nebo také monitorovat různé další části domu. V závislosti na výběru typu systému domácích telefonů nebo domácích videoteotelefonů.

Dříve byly intercomy záležitostí výhradně drátovou, pevně instalovanou v objektu, bez možnosti dalšího rozšiřování. Funkce intercomu byla (a stále být může) zcela nezávislá na veřejné telefonní síti či internetu, avšak v dnešní době je možno využít i těchto médií ke vzdálené správě a monitorování domácnosti.

V dnešní době nemusíte již vybírat pouze z drátových domácích telefonů či videotelefonů. Nabízí se i celá řada bezdrátových zařízení, čímž odpadne nutnost sekání datových cest pro kabeláž nebo zalištovávání, které není příliš estetické. Vácha & Partners ve svém portfoliu produktů nabízí rovněž domácí telefony a domácí videotelefony, které jsou voděodolné a je tudíž možná jejich venkovní instalace. Jednou z předností moderních bezdrátových telefonů a videotelefonů je to, že nabízejí vysokou úroveň zabezpečení komunikace.

U bezdrátových zařízení je však třeba dávat pozor na případné vzájemné rušení s ostatními bezdrátovými prvky vaší domácnosti. S využitím služeb Vácha & Partners se ale takových nepříjmeností bát nemusíte. Naši odborníci bezdrátová zařízení nastaví tak, aby nedocházelo ke vzájemnému rušení signálu a k plné vaší spokojenosti.

Nabízíme rovněž služby v oblasti:

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

rychlý kontakt

   +420-722-176-790
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Facebook
    kontaktní formulář